FLV Crunch

FLV Crunch for Mac 1.3.1

Darmowy i wydajny konwerter wideo dla komputerów Mac

Zalety

  • Konwertuje na większość głównych formatów
  • Możliwie wiele poprawek ustawień
  • Obsługuje konwersje wsadowe
  • Wiele informacji o pomocy oraz rejestracja błędów

Wady

  • Podstawowy interfejs
  • Bez wsparcia MKV

Doskonały
9

Dobre, wydajne i bezpłatne konwertery wideo są niedostępne na komputerach Mac, ale FLV Crunch for Mac to zdecydowany rywal.

FLV Crunch for Mac oparty jest na silniku ffmpegX i konwertuje pliki wideo z łatwością z wielu formatów na FLV, które można odtwarzać na iPhonie lub iPodzie. FLV Crunch obsługuje konwersję zi do większości głównych formatów, w tym MPG, AVI, MP4, WMV i 3GP . Chociaż interfejs jest bardzo prosty i retro, jest dość mocny i wyposażony w wiele funkcji.

Aby z niego skorzystać, wybierz pliki, które chcesz przekonwertować z Menu . Stamtąd możesz wybrać format wyjściowy, a następnie kliknąć Rozpocznij, aby przekonwertować. Jeśli chcesz, możesz dokonać zmian liczby klatek na sekundę (liczba klatek na sekundę), szybkości transmisji (szybkość transferu danych) i rozdzielczości przed konwersją. Istnieją również przydatne ustawienia wstępne dla iPodów, VGA i konwersji o wyższej rozdzielczości, w zależności od tego, do jakiej konwersji używasz. Jeśli konwersja nie działa, dziennik błędów pomaga ci dowiedzieć się, co poszło nie tak - bardzo przydatne, jeśli przetwarzasz wsadowo, który obsługuje również program FLV Crunch.

FLV Crunch for Mac to prosty, darmowy i wydajny konwerter do konwersji plików multimedialnych pomiędzy wieloma formatami na komputerze Mac.

Naprawiono problem z obliczaniem wymiarów wideo (występuje, gdy aktywna jest funkcja "Ten sam współczynnik proporcji"). Dodano przycisk zamykania w lewym górnym rogu. Naprawiono problem, który powodował, że program pytał o to, gdzie znajduje się folder docelowy, gdy był już znany. Przetłumaczono komunikat o błędzie dotyczący silnika na język hiszpański i francuski. Ustawił przycisk Set na hiszpańskim interfejsie jako domyślny przycisk dla tego okna. Dodano system, który określa, czy silnik przekroczył limit czasu po naciśnięciu przycisku Test. Naprawiono błąd, który pozwalał użytkownikowi na zmianę wersji silnika podczas testu silnika. Naprawiono problem, który powodował awarię ffmpeg-0.5 w systemie Mac OS 10.4 na komputerze Mac z procesorem x86. Naprawiono błąd, który powodował, że wideo zostało utworzone w niewłaściwej rozdzielczości, gdy aktywowano funkcję przycinania.

Zmiany

  • Naprawiono problem z obliczaniem wymiarów wideo (występuje, gdy aktywna jest funkcja "Ten sam współczynnik proporcji"). Dodano przycisk zamykania w lewym górnym rogu. Naprawiono problem, który powodował, że program pytał o to, gdzie znajduje się folder docelowy, gdy był już znany. Przetłumaczono komunikat o błędzie dotyczący silnika na język hiszpański i francuski. Ustawił przycisk Set na hiszpańskim interfejsie jako domyślny przycisk dla tego okna. Dodano system, który określa, czy silnik przekroczył limit czasu po naciśnięciu przycisku Test. Naprawiono błąd, który pozwalał użytkownikowi na zmianę wersji silnika podczas testu silnika. Naprawiono problem, który powodował awarię ffmpeg-0.5 w systemie Mac OS 10.4 na komputerze Mac z procesorem x86. Naprawiono błąd, który powodował, że wideo zostało utworzone w niewłaściwej rozdzielczości, gdy aktywowano funkcję przycinania.
FLV Crunch

Download

FLV Crunch for Mac 1.3.1

Opinie użytkowników o FLV Crunch